Mokrý orgasmus a vše, co jste o něm chtěli vědět

Příval extáze, vzrušení, naprosté uspokojení, prudký výstřik – to vše zažívá žena při dosažení mokrého orgasmu. A ne jeden muž se pokoušel o to, aby jeho partnerka mokrého orgasmu dosáhla. Co to vlastně mokrý orgasmus je a jak jej může žena dosáhnout?

Co je mokrý orgasmus?

Mokrý orgasmus můžeme definovat jako prudký výstřik neboli ejakulaci ženy (někde se můžete setkat s názvem “squirting”) při dosažení hlubokého vnitřního orgasmu. Při tomto typu orgasmu dochází k uvolnění jakési tekutiny, kterou ženy často považují za moč. Je pravdou, že některé dámy své svaly uvolní natolik, že při orgasmu se prostě počůrají, ale v tomto případě při bližším zkoumání zjistíte, že tekutina má čirou, někdy mléčnou barvu, je zcela bez zápachu a ani trochu se moči nepodobá. Málokdo totiž ví, že těsně vedle močové trubice se nachází tzv. Skeneho žlázy, které tu a tam s nástupem orgasmu vystříknou onu zmiňovanou tekutinu, respektive ejakulát.

Jak často může k mokrému orgasmu dojít ?

Nelze přesně říct, jak často k takovému orgasmu dojde. Každá žena je individuální, také velmi záleží na partnerovi, jak moc a kvalitně ji dokáže uspokojit. Mokrý orgasmus můžete tedy prožívat téměř při každém sexuálním styku nebo naopak, zcela výjimečně nebo vůbec. Je obecně známo, že mokrý orgasmus prožilo pouhých 30 procent žen.

Jak silný může mokrý orgasmus být?

Jak již bylo řečeno, každá žena je jiná, takže nelze stanovit přesné množství tekutiny, která se při tomto orgasmu vyloučí. Výstřik může být natolik silný, že se během něj vyloučí až 15 ml tekutiny, nebo naopak, slabší s pouhými 5 ml tekutiny.

Existují konkrétní rady k dosažení mokrého orgasmu?

Většina žen se shodla, že k dosažení mokrého orgasmu bylo zapotřebí dráždění bodu G (uvádí se, že bod G najdete asi 3 centimetry od poševního vchodu) v kombinaci s poštěváčkem. Jakou polohu si partneři zvolí, je čistě na nich, pro ženu by měla být poloha příjemná a měla by se při ní naprosto uvolnit – polohy zezadu, z boku nebo misionářská či na koníčka jsou ideální.

Co se s tím dá dělat aneb co když se mokrý orgasmus dostaví?

Spoustu žen mokrý orgasmus vyděsí natolik, že při dalším milování se nedokáže uvolnit a přichází tak i o klasický orgasmus. Některé ženy se zase při takovém orgasmu zastydí a sexu se začnou vyhýbat úplně. Což je ovšem velká škoda, protože mokrý orgasmus dokáže přivést ženu do naprostého blaha, rozkoše, často až extáze, kdy žena ze sebe nedokáže vydat ani hlásku. Jediné, co může žena udělat, je, užít si to. Navíc, většina mužů se snaží o co nejlepší výkon, takže za mokrý orgasmus budou skákat radostí.

Proč některým ženám nelze mokrého orgasmu dosáhnout?

Důvody jsou různé a záleží na mnoha faktorech. Například:

  • Hlavní překážkou pro dosažení orgasmu vůbec je fakt, že se žena nedokáže dostatečně uvolnit. Sex by si žena měla užívat, měla by o něm přemýšlet.
  • Dalším důvodem může být i partner a špatná komunikace s ním. Proto se nebojte si s ním o svých touhách a představách promluvit. Pokud víte, že vás neuspokojuje, snažte se ho navést na tu správnou cestu. Důležitá je upřímnost a důvěra.
  • Sex jako povinnost – I to je jeden z faktorů omezující jakýkoliv druh orgasmu. Jestliže je sex pro ženu nudnou povinností, měla by s partnerem vyzkoušet něco nového, vzrušujícího.
  • V neposlední řadě jsou na vinně i různé sexuální poruchy a problémy, které by žena měla řešit se svým lékařem.

Pár slov na závěr:

Mokrý orgasmus je diskutabilní téma po mnoho let, které nedá mnohdy spát jak mužům, tak ženám. Je to jev, při kterém nedochází k ničemu, za co by se žena měla stydět. Takže, milé dámy, odhoďte všechny své předsudky a sex si užívejte se vším všudy.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *